Recenzja Koncentrat Barszczu Czerwonego Vitapol

 
Opinia klientki misiontek.pl o produkcie: Koncentrat Barszczu Czerwonego marki Vitapol i Paluszki Amarantusowe Bezglutenowe Eko-Wital
 

Szukałam alternatywy do gotowania buraków czyli Barszczu Czerwonego w 5 minut. Nie jadam chemii, syropu glukozowo - fruktozowego i glutenu. Zajrzałam wiec z nadzieją do misiontka i wybór padł na ten koncentrat Czerwonego Barszczu firmy Vitapol.

barszcz świąteczny vitapol

Nie majątek, wiec wzięłam dwa, na wszelki wypadek, gdyby był dobry :) Był!
Dolałam do wywaru warzywnego - 2.5 litra (może nawet odrobinę więcej) plus cały słoiczek koncentratu Barszczu Czerwonego. Pyszny! Niczym absolutnie nie trzeba doprawiać.
Poszłam na całość i wzięłam na Wigilię.... Do tego paluszki amarantusowe z kminkiem, oczywiście bez glutenu. Pasują idealnie i wyglądają elegancko. Barszczu nie trzeba, a nawet nie powinno się zagotować. Chociaż zdarzyło mi się i nic mu nie było. Może od tego stracić trochę kolor, ale nie zauważyłam tego.
Gdy absolutnie nie mam czasu na zupę, dolewam trochę koncentratu do gorącej wody, do tego odrobina masła, najlepiej klarowanego i... bardzo wszystkim smakuje! Ocena bardzo dobra! Warto spróbować!

Dorota

 
#barszcz czerwony #Vitapol #koncentrat barszczu #paluszki #amarantus #bez glutenu #bez chemii
#barszcz świąteczny bez glutenu
 
Zobacz sklep - KLIK