Sklep ekologiczny

 

Co to jest sklep ekologiczny?

Rok 2020 pokazuje że Polacy pokochali kupowanie produktów ekologicznych. W Polsce powstaje wielu nowych producentów zdrowej żywności a co za tym idzie pojawia się coraz więcej eko sklepów. Polskie produkty ekologiczne to nie tylko warzywa i owoce, ale również mięsa, nabiał, i wiele pysznych dodatków.

Sklep ekologiczny

Sklep ekologiczny to sklep w którym dostaniemy produkty ekologiczne czyli takie przy hodowli których stosuje się tylko naturalne nawozy (obornik, kompost, nawozy zielone, sproszkowane skały naturalne). Produkując eko żywność nie wolno stosować nawozów syntetycznych , nie można używać pestycydów.

 

Czy żywność ekologiczna jest naprawdę zdrowsza?

Żywność ekologiczna jest zdrowsza ponieważ nie zawiera w sobie środków ochrony roślin a w czasie przetwarzania używane są tylko techniki mechaniczne. Produkty bio zawierają więcej związków niezbędnych do prawidłowego odżywiania, więcej witamin a mięso i mleko z eko produkcji pochodzi od zwierząt odżywianych w sposób ekologiczny.

 

 

Sklep ekologiczny Misiontek.pl - to ekologiczny sklep internetowy

Misiontek powstał w 2011 roku z zamiłowania do zdrowego odżywiania. I od lat współpracujemy tylko z ekologicznymi dostawcami. Brak czasu na przygotowywanie różnorodnych posiłków i mała dostępność nie przetworzonej żywności sprawia że coraz więcej klientów stale zaopatruje się w ekologiczne produkty w naszym sklepie aby jak najskuteczniej dostarczać wszystkim w gospodarstwie odpowiednich odżywczych. Bogata oferta ekologicznych produktów jakie mamy do zaoferowania spowodowało że zaufało nam już ponad 20 000 klientów.