Chusteczki Zapachowe Naturalne 64 szt.

Nawilżane chusteczki dla dzieci o naturalnym ziołowym zapachu marki Jackson Reece.
 
 
Skład: woda, sok z liści aloesu organicznego, betaine (substancja nawilżająca pochodzenia roślinnego), cypryl glucoside (roślinny detergent usuwający tłuszcz), levulinic acid, sodium levulinate (konserwant roślinny), gliceryna, (wolny od alerganów), potassium sorbate (konserwant naturalnie występujący w roślinach), sodium citrate, olejek z drzewa herbacianego i olejek ylang ylang pochodzenia organicznego.
 
 

Naturalne nawilżane chusteczki dla dzieci marki Jackson Reece są pełne najłagodniejszych substancji kojących z organicznego aloesu oraz oczyszczonej wody dla naturalnej ochrony małego ciałka, a dodatek naturalnych olejków z drzewa herbacianego i ylang ylang powoduje, że chusteczki nie tylko pielęgnują ciałko, ale również koją duszę. Dlatego mówimy, że  zostały stworzone "przez naturę dla dziecka".

Naturalne nawilżane chusteczki zapachowe dla dzieci marki Jackson Reece nie zawierają żadnych alkoholi, parabenów, lanoliny, SLS, SLES, produktów petrochemicznych, fenoksyetanolu, benzoesany lub czegokolwiek, co mogłoby zaszkodzić delikatnej skórze dziecka.

Naturalne nawilżane chusteczki zapachowe dla dzieci Jackson Reece :

  • zawierają kojący organiczny aloes 
  • ponad 99% składników to wyciągi roślinne pochodzenia naturalnego
  • nie zawierają paskudnej chemii, alkoholu ani parabenów
  • są w 100% wolne od sztucznych zapachów i aromatów
  • mają pH odpowiednie dla delikatnej skóry dziecka
  • są hypoalergiczne i przebadane dermatologicznie 
  • nie są testowane na zwierzętach
  • chusteczki i opakowania ulegają biodegradacji i można je kompostować
  • nie są bielone chlorem
Delikatne substancje myjące zawarte w chusteczkach są bezpieczniejsze dla wrażliwej skóry dziecka niż przegotowana woda z mydłem.
Chusteczek można używać już od pierwszych dni życia dziecka. Chusteczki Jackson Reece są także idealne dla osób z problemami skórnymi, które są uczulone na substancje zapachowe.
  
Chusteczki nawilżane marki Jackson Reece posiadają nowoczesne zamknięcie, które sprawia, że chusteczki pozostają wilgotne nawet przez kilka tygodni po otwarciu.
 
 
Ze względu na fakt, że oferujemy ekologiczne produkty chemiczne możliwie jak najtaniej, nie możemy udzielać na te produkty dodatkowych rabatów - w związku z tym eko-drogeria nie podlega ofercie 5% rabatu na pierwsze zakupy ani rabatom dla stałych Klientów. Liczymy na Państwa zrozumienie, biorąc pod uwagę atrakcyjność naszych cen.