Masło Ghee Kokosowe Bio 300g

 • Cena katalogowa: 39,98 zł
 • Rabat: -6,40 zł (16 %)
 • 33,58 zł
 • szt.
 • Dostawa darmo i pół darmo!
  Promocja w koszyku!
   
     
  Zamów przez tel: 887 034 634
  w godz. 8.00-15.00

   

   Chcesz rabat na zakupy? - kliknij!


EKOLOGICZNE

BEZGLUTENOWE

BEZ DOD. CUKRU

BEZ LAKTOZY

BEZ ORZECHÓW

BEZ SOI

BEZ KONSERWANTÓW

WEGETARIAŃSKIE

BEZ DOD. SOLI

Ekologiczne kokosowe masło ghee marki Cosmoveda.

 
Skład: ghee* (50%), olej kokosowy* (50%)
* produkt rolnictwa ekologicznego 
 
Ekologiczne kokosowe masło Ghee jest lekkostrawne, świetnie zastąpi sklepowe, niezdrowe masła i margaryny, ze sztucznymi barwnikami i polepszaczami smaku, które mogą zawierać nawet szkodliwe tłuszcze trans.
 
Masło kokosowe ghee Bio to zdrowe masło klarowane do gotowania posiadające wspaniały kokosowy aromat. Jego dużą zaleta jest to, że nawet w wysokiej temperaturze nie przypala się jak zwykłe masło i nie wydziela szkodliwych substancji.

Ekologiczne masło kokosowe ghee nadaje potrawom delikatny orzechowy posmak. Jest idealne do smażenia, pieczenia i smarowania pieczywa. Doskonale nadaje się do przygotowywania steków, kurczaka, ryb, indyka czy do placków. Można je używać także do wypieków. Ekologiczne kokosowe masło ghee można również dodać do ciepłego mleka, roztopić i polać gotowane warzywa, usmażyć jajecznicę, placki wegetariańskie, naleśniki czy mięsne kotlety.

Masło ghee kokosowe Bio (inaczej zwane masłem oczyszczonym) jest bogate w łatwo przyswajalne kwasy tłuszczowe i witaminy: A, D, E, K. Zawiera także około 3% kwasu linolowego, który ma właściwości przeciwutleniające. 

Masło kokosowe ghee Bio stymuluje trawienie i pomaga ograniczyć nadmiar kwasów w żołądku. Nie zawiera barwników, konserwantów ani laktozy.