Miód Manuka MGO 250+ Bio, 250g


BEZGLUTENOWE

BEZ LAKTOZY

BEZ ORZECHÓW

BEZ SOI

BEZ KONSERWANTÓW

WEGETARIAŃSKIE

BEZ DOD. SOLI

Miód Manuka ekologiczny MGO 250 marki Tranzalpine

 
Skład : Miód manuka* (*certyfikowany składnik ekologiczny)
 

Miód Manuka ekologiczny MGO 250 marki Hoyer Gourmet.

 

W 100% naturalny Miód BIO Tranzalpine Manuka produkowany jest przez pszczoły żywiące się nektarem nowozelandzkiego krzewu Manuka (Leptospermum scoparium). Miód ten jest znany w tamtych rejonach od stuleci i z powodzeniem stosowany przy problemach zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Miód Tranzalpine Manuka został poddany badaniu na zawartość aktywnego czynnika antybakteryjnego przez certyfikowany Instytutu Analiz Miodu (QSI GmbH) Dr. C. Lüllmanna z Bremen. Badania wykazały, iż miód ten posiada 195 (mg/kg) MetyloGlyOxalu (MGO). Każdy słoik posiada numer kontrolny. Na podstawie tego numeru mogą Państwo sprawdzić dokładną wartość czynnika aktywnego.

WSKAŹNIK MGO 250

 Miód Manuka jest bardzo ceniony za swoje właściwości zdrowotne. 

  • Manuka zawiera naturalne składniki działające antybakteryjnie. 
  • Ludzie cenią również ten gatunek miodu za wyjątkowy smak. 
  • Miód manuka jest tak wyjątkowy, ponieważ pochodzi z jedynego miejsca na świecie, gdzie rośnie krzew Manuka (po łacinie Leptospermum scoparium) mający nektar o wspaniałych właściwościach zdrowotnych. 

Więcej informacji o Miodzie Manuka: 

Miód Manuka pochodzi z Nowej Zelandii, z wolnych od zanieczyszczeń lasów i słynie z unikalnego smaku i korzyści dla zdrowia. Pszczoły żywią się pyłkiem z krzewu Manuka (Leptospermum scoparium), który ma delikatne różowe lub białe kwiaty i występuje wyłącznie w Nowej Zelandii.

Wiele rodzajów miodu szczyci się swoimi antybakteryjnymi właściwościami, ale badania laboratoryjne wykazały, że miód z krzewu Manuka ma szczególnie mocne właściwości antybakteryjne.


Skład:
100% naturalny miód BIO Manuka*
*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli DE OKO 001

Wartość energetyczna: 1350 kJ / 322 kcal
Tłuszcz: 0,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,9 g
Węglowodany: 77 g
w tym cukry: 74 g
Białko: 0,37 g 
Sól: 0,005 g