Mleko Migdałowe Instant Bio, 400g

 • 71,80 zł

  dostepność: Wysyłka w ciągu 1-3 dni

 • Ze względu na obecna sytuacje w naszym kraju i wynikające z tego problemy logistyczne jesteśmy zmuszeni chwilowo zawiesić realizację nowych zamówień. Wszystkie dotychczas złożone zamówienia zostaną zrealizowane.

  Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymać informację kiedy ruszymy ponownie. 

   

  RABATY + PROMOCJE
  TYLKO W NEWSLETTERZEBEZGLUTENOWE

BEZ LAKTOZY

BEZ SOI

BEZ KONSERWANTÓW

WEGETARIAŃSKIE

BEZ DOD. SOLI

Ekologiczne mleko migdałowe instant marki Ecomil, 400 g

Składniki: częściowo odtłuszczone migdały instant* (60%), maltodekstryna z kukurydzy*, syrop ryżowy*, syrop z agawy*, białko z grochu*, olej migdałowy*, naturalny aromat migdałowy* (*produkt rolnictwa ekologicznego).

Mleko migdałowe z wapniem marki Ecomil to produkt łatwy w przygotowaniu i wartościowy – w 60% składa się z migdałów, które dobrym źródłem białka, witamin i aminokwasów. Migdały, czyli nasiona migdałowca, uchodzą za najszlachetniejsze orzechów – zawierają (najwięcej spośród z wszystkich orzechów) witaminy B2, E i błonnika. Dzięki zawartości kwasów tłuszczowych (NNKT) i minerałów (m.in. potasu) zapobiegają chorobom układu sercowo-naczyniowego. 

Ekologiczne mleko migdałowe może stanowić alternatywę dla mleka krowiego lub np. sojowego. 

Produkt jest wytwarzany w zakładzie, w którym przetwarza się mleko, soję, sezam i seler.

Sposób użycia: rozpuścić 2 lub 3 łyżeczki napoju w szklance zimnej lub gorącej wody w zależności od upodobania. Migdałów instant można używać do gotowania lub pieczenia.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Użyć w ciągu 2 miesięcy po otwarciu.