Mydło Lawendowe w Kostce 100g

 • 7,98 zł

  dostepność: Wysyłka w ciągu 1-3 dni

 • szt.
 • Dostawa darmo i pół darmo!
  Promocja w koszyku!
   
     
  Zamów przez tel: 887 034 634
  w godz. 8.00-15.00

   

   Chcesz rabat na zakupy? - kliknij!

Mydło lawendowe w kostce marki Almacabio.

Skład: palmat sodu, kokoat sodu, woda, oliwat sodowy, gliceryna, chlorek sodu, cytrat sodu, etydronian czterosodowy, parfum, barwnik: CI4720, CI42051, benzyl salicylowy, cytronelol, kumaryna, limonen, linalol.
*produkt, objęty certyfikatem kontroli ICEA 013VEG - 044 
 
Mydło lawendowe marki Almacabio doskonale myje skórę i posiada piękny lawendowy zapach. Mydło lawendowe Almacabio nie przesusza skóry. Po umyciu mydłem Almacabio skóra jest delikatna, nawilżona i przyjemnie pachnie. Mydło lawendowe Almacabio charakteryzuje się pięknym, fioletowym kolorem.
 
Mydło lawendowe marki Almacabio nie zawiera EDTA. Było testowane dermatologicznie.

Mydło lawendowe marki Almacabio nie zawiera fosforu, fosforanów, enzymów, środków konserwujących, składników pochodzenia zwierzęcego (co potwierdza posiadane oznaczenie Vegan). Mydło nie było testowane na zwierzętach.

Ze względu na fakt, że oferujemy ekologiczne produkty chemiczne możliwie jak najtaniej, nie możemy udzielać na te produkty dodatkowych rabatów - w związku z tym eko-drogeria nie podlega ofercie 5% rabatu na pierwsze zakupy ani rabatom dla stałych Klientów. Liczymy na Państwa zrozumienie, biorąc pod uwagę atrakcyjność naszych cen.