Mydło Marsylskie w Kostce Zestaw 5x100g

  • 28,83 zł

    dostepność: Wysyłka w ciągu 1-3 dni

  • szt.
Zestaw mydeł w kostce 5x100g marki Almacabio

Skład: palmat sodu, kokoat sodu, woda, oliwat sodowy, barwnik:CI77231, gliceryna, chlorek sodu, cytrat sodu, etydronian czterosodowy, parfum.

*produkt ekologiczny, objęty certyfikatem kontroli 013VEG-013

Ekologiczne mydło w kostce, marsylskie, bezzapachowe marki Almacabio jest bardzo delikatne i wyjątkowo łagodne. Mogą je stosować osoby o każdym typie skóry.
Mydło w kostce marki Almacabio to  mydło wysokiej jakości, wyprodukowane według starożytnych tradycji. Naturalne. Bardzo wydajne. Zawiera 80% kwasów tłuszczowych.
 
Ekologiczne mydło Almacabio intensywnie nawilża i pielęgnuje skórę.

Mydło Almacabio posiada oznaczenie VEGAN, gdyż nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Produkt nie testowany na zwierzętach. Zestaw mydeł w kostce Bio marki Almacabio nie zawiera EDTA. Był testowany dermatologicznie.

Mydło w kostce zestaw marki Almacabio nie zawiera fosforu, fosforanów, enzymów, środków konserwujących.
 
Ze względu na fakt, że oferujemy ekologiczne produkty chemiczne możliwie jak najtaniej, nie możemy udzielać na te produkty dodatkowych rabatów - w związku z tym eko-drogeria nie podlega ofercie 5% rabatu na pierwsze zakupy ani rabatom dla stałych Klientów. Liczymy na Państwa zrozumienie, biorąc pod uwagę atrakcyjność naszych cen.