Odplamiacz w Proszku Eco, 400g

 • 15,10 zł

  dostepność: czasowy brak produktu

 • szt.
 • Dostawa darmo i pół darmo!
  Promocja w koszyku!
   
     
  Zamów przez tel: 887 034 634
  w godz. 8.00-15.00

   

   Chcesz rabat na zakupy? - kliknij!

Odplamiacz w proszku Eco, 400g

Skladniki: ≥15% <30% oxygen-based bleaching agent (Sodium carbonate peroxide), <5% non ionic surfactants (vegetal saccharoidal surfactants) Further ingriedents: soda, Sodium bicarbonate, Sodium sulfate,  TAED( bleaching activator), Sodium citrate, 96 % of the total ingredients are from natural origin.
INCI: Sodium carbonate, Sodium carbonate peroxide, Sodium, bicarbonate, Sodium sulfate, TAED, Sodium citrate, Lauryl Polyglucose.

 

Odplamiacz marki Klar, zawiera tylko składniki ekologiczne najwyższej jakości.
Składniki pochodzenia roślinnego i mineralnego są bardzo szybko ulegają biodegradacji. Zakazany. Klar używa tylko składników z czystej równowagi ekologicznej
źródło.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Nie testowany na zwierzętach, testowany dermatologicznie.

 


Sposób użycia:

Zastosowanie:
-Pralka: w przypadku jasnego prania, dodać 1 łyżkę (25 g) odplamiacza do komory dozującej do prania głównego do detergentu. W przypadku kolorowego prania, sprawdzić trwałość koloru w mało widocznym miejscu. Odplamiacz usuwa plamy z herbaty, kawy, czerwonego wina, owoców, ziemi, trawy itp.  Idealnie radzi sobie z plamami już w 30 st. C Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją prania na metce tkaniny.
-Zmywarka: idealny do usuwania plam z herbaty i kawy. Umieścić 15 g odplamiacza w miejsce na detergent w zmywarce do naczyń. Do czyszczenia pralki i zmywarki: umieścić 4 łyżki stołowe (100 g) odplamiacza w dozowniku i ustawić na najwyższą temperaturę.


Uwaga!

Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać wodą, W miarę możliwości usunąć soczewki kontaktowe. w razie utrzymującego się podrażnienia, należy zasięgnąć porady lekarza (w miarę możliwości pokazać etykietę produktu).