Oliwa z Oliwek z Doliny Valle Des Baux-De-Provence Bio, 250ml

  • 67,85 zł
  • szt.

EKOLOGICZNE

BEZGLUTENOWE

BEZ DOD. CUKRU

BEZ LAKTOZY

BEZ ORZECHÓW

BEZ SOI

BEZ KONSERWANTÓW

WEGETARIAŃSKIE

BEZ DOD. SOLI

Oliwa z Oliwek Extra Virgin z Doliny Valle Des Baux-De-Provence A.O.P Bio, 250ml

Składniki: ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin (100%)


Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia. Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Idealna do pieczenia i smażenia, jako dodatek do sałatek, warzyw, sera, ryb i marynat.

Oliwa z oliwek marki Bio Planete została wyprodukowana z oliwek dojrzewających w południowym słońcu i wytłaczanych na zimno.

Najwartościowsza oliwa uzyskiwana jest w wyniku pierwszego tłoczenia dojrzałych owoców na zimno tzw. Extra Virgin. Po odwirowaniu jest ona całkowicie czysta i prawie bezbarwna i taka właśnie jest oliwa z oliwek Bio marki Bio Planete.

Oliwa z oliwek zawiera dużo kwasu oleinowego, który działa łagodząco w objawach alergicznych. Oliwa z oliwek zawiera także dużo witamin A,D,E i K

Oliwa z oliwek nie zawiera również soli i jest produktem naturalnie bezglutenowym.

Istotną zaletą ekologicznej oliwy z oliwek marki Bio Planete jest jej doskonały smak. Oliwa ta posiada dyskretny smak, który sprawia, że jest najbardziej uniwersalną oliwą z oliwek.

Doskonale sprawdza się jako dodatek do sałatek i surowych warzyw, a także do dań z makaronem.

Ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin marki Bio Planete nadaje się także do gotowania, do marynat, do podsmażania i smażenia. Można ja wykorzystać również do ciast i deserów. Wspaniale smakuje dodana do włoskiego sosu vinegrette.

Oliwa z oliwek Bio zawiera w swoim składzie także dużo polifenoli (naturalnych przeciwutleniaczy).

Wszystkie te zalety sprawiają, że oliwa z oliwek extra virgine Bio marki Bio Planete to najlepszy wybór do każdej kuchni.

 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 ml
Energia: 3367 kJ/ 819 kcal
Tłuszcz: 91 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 16 g
Zawiera znikome ilości węglowodanów, cukrów, białka i soli.