Orzechy Nerkowca Bio 100g


BEZGLUTENOWE

BEZ DOD. CUKRU

BEZ LAKTOZY

BEZ SOI

BEZ KONSERWANTÓW

WEGETARIAŃSKIE

BOGATE W BŁONNIK

BEZ DOD. SOLI

Ekologiczne orzechy nerkowca marki Bio Panet, 100 g

Ekologiczne orzechy nerkowca są niezastąpionym źródłem witamin i składników odżywczych. Ich smak jest delikatny, słodkawy, a same orzechy są dosyć miękkie. Szerokie zastosowanie orzechów nerkowca w kuchni sprawia, że stają się coraz popularniejsze na całym świecie.

Jakie składniki odżywcze zawierają orzechy nerkowca? W orzechach nerkowca znajdziemy m.in. duże ilości witamin w grupy B, a także witaminy E i K oraz magnez, fosfor i cynk. Dzięki wysokiej zawartości witamin z grupy B, orzechy nerkowca można szczególnie polecić osobom, które prowadzą stresujący tryb życia i nie wysypiają się. Orzechy nerkowca zapobiegają depresji,  poprawiają pamięć i koncentrację, a także regulują sen.

Do czego stosować orzechy nerkowca? Orzechy nerkowca najlepiej spożywać w ich nieprzetworzonej postaci – jako surową przekąskę. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić z nich pyszne mleko lub krem. Surowe orzechy nerkowce świetnie sprawdzą się również jako dodatek do musli, kefirów, jogurtów, sałatek, deserów i lodów. Orzechy nerkowca można również uprażyć na patelni z odrobią soli.