Płatki Kukurydziane z Truskawkami Bio 250g


EKOLOGICZNE

BEZGLUTENOWE

BEZ DOD. CUKRU

BEZ LAKTOZY

BEZ ORZECHÓW

BEZ SOI

BEZ KONSERWANTÓW

WEGETARIAŃSKIE

BOGATE W BŁONNIK

Ekologiczne płatki kukurydziane z truskawkami marki Bio Planet.

Skład: płatki kukurydziane* 98% (kaszka kukurydziana*, cukier trzcinowy*, sól, ekstrakt słodowy z jęczmienia*), truskawka liofilizowana* 4% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).

Ekologiczne płatki kukurydziane z truskawkami to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu lub mleka albo z napojem zbożowym.

Płatki kukurydziane Bio z truskawkami marki Bio Planet są bogatym źródłem potasu, witaminy A oraz błonnika.

Płatki kukurydziane to jeden z ulubionych produktów naszych milusińskich. Warto wybierać płatki kukurydziane wysokiej jakości, bo większość kukurydzy na świecie, jest niestety modyfikowana genetycznie (GMO) - a wpływ GMO na zdrowie człowieka jest coraz częściej uznawany za bardzo niekorzystny. Aby upewnić się, że wybieramy płatki kukurydziane wolne od GMO, wybierajmy płatki z certyfikatem BIO (ekologiczne), bo te z definicji nie są GMO. 

Wartość odżywcza w 100g:
wartość energetyczna 336kcal (1429kJ);
białko ok. 7,5g;
węglowodany ok. 74,9g;
tłuszcz ok. 0,8g.

Produkt zawiera gluten, może zawierać śladowe ilości orzeszków ziemnych i innych orzechów, sezamu, soi oraz mleka (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.