Płyn do Czyszczenia Łazienki 500ml

Płyn do czyszczenia łazienki marki Ecover.

 
Skład: >30% woda, mniej niż 5% niejonowe i anionowe środki powierzchniowo czynne, kwasek cytrynowy, cytrynian, kompozycja zapachowa (morska, zawiera limonen), guma ksantanowa, konserwant (0,02%) 2-bromo-2-nitropropano-1,3-diol
 
Płyn do czyszczenia łazienki Ecover doskonale usuwa brud i osady w łazience. Bardzo dobrze usuwa osady z mydła i kamienia, bez potrzeby korzystania z agresywnych środków chemicznych.
 
Płyn do czyszczenia marki Ecover oparty jest głównie na roślinnych i mineralnych składnikach. Jest biodegradowalny i nadaje się do szamb ekologicznych.
 
Płyn marki Ecover posiada świeży, roślinny zapach.
 
Płyn do czyszczenia łazienki marki Ecover doskonale czyści i pielęgnuje wanny, kabiny i brodziki prysznicowe, terakotę, glazurę, zlewozmywaki, baterie i inne elementy wyposażenia łazienki. Płynem Ecover można czyścić także powierzchnie chromowane.
 
Sposób użycia: spryskać czyszczoną powierzchnię płynem do czyszczenia łazienek Ecover, a następnie wytrzeć suchą lub wilgotną szmatką labo ręcznikiem papierowym. Przy wyjątkowo trudnych do usunięcia zabrudzeniach spryskać czyszczoną powierzchnię, pozostawić na kilka minut a następnie spłukać wodą.
 
Płyn do czyszczenia łazienek Ecover nie nadaje się do czyszczenia powierzchni z marmuru i z naturalnych kamieni. W przypadku powierzchni pomalowanych zaleca się najpierw wykonanie próby w niewidocznym miejscu. W przypadku kontaktu preparatu z oczami przemyć dużą ilością czystej wody i skonsultować się z lekarzem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci,
 
Opakowanie po płynie Ecover jest przyjazne dla środowiska i podlega recyklingowi.
 
Ze względu na fakt, że oferujemy ekologiczne produkty chemiczne możliwie jak najtaniej, nie możemy udzielać na te produkty dodatkowych rabatów - w związku z tym eko-drogeria nie podlega ofercie 5% rabatu na pierwsze zakupy ani rabatom dla stałych Klientów. Liczymy na Państwa zrozumienie, biorąc pod uwagę atrakcyjność naszych cen.