Płyn do Czyszczenia Uniwersalny 1L

Uniwersalny płyn do czyszczenia marki Ecover.
 
Skład: >30% woda, mniej niż 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kwasy tłuszczowe, alkohol, cytrynian, kwas mlekowy, monokaprylan glicerolu, kompozycja zapachowa (o zapachu owoców cytrusowych, zawiera limonen).
 
Uniwersalny płyn do czyszczenia Ecover skutecznie usuwa brud i tłuszcz ze wszystkich powierzchni w kuchni i łazience - z glazury, terakoty, z luster, z wanny, ze zlewozmywaka i z wielu innych. Pozostawia czyszczone powierzchnie czyste i pachnące. Zawiera pionierskie Eco- Surfaktanty. Charakteryzuje się przyjemnym świeżym zapachem owoców cytrusowych, który uzyskiwany jest z olejków roślinnych.
 
Płyn do czyszczenia uniwersalny marki Ecover powstał na bazie roślinnych i mineralnych składników.
 
Płyn do czyszczenia Ecover uzyskał pozytywną rekomendację w Good Housekeeping Institute.
 
Uniwersalny płyn do czyszczenia marki Ecover jest w pełni biodegradowalny i nadaje się do szamb ekologicznych. 
 
Sposób użycia: do 5 l gorącej wody wlać 1-2 nakrętki uniwersalnego płynu do czyszczenia marki Ecover. W przypadku trudnych zabrudzeń można używać bez rozcieńczania, a po użyciu zetrzeć wilgotną szmatką. Aby osiągnąć lepszy połysk można dodatkowo wytrzeć powierzchnie po czyszczeniu suchą szmatką.
 
W przypadku kontaktu preparatu z oczami przemyć dużą ilością czystej wody i skonsultować się z lekarzem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci,
 
Opakowanie po płynie Ecover jest przyjazne dla środowiska i podlega recyklingowi.
 
Ze względu na fakt, że oferujemy ekologiczne produkty chemiczne możliwie jak najtaniej, nie możemy udzielać na te produkty dodatkowych rabatów - w związku z tym eko-drogeria nie podlega ofercie 5% rabatu na pierwsze zakupy ani rabatom dla stałych Klientów. Liczymy na Państwa zrozumienie, biorąc pod uwagę atrakcyjność naszych cen.