Płyn do Naczyń Rokitnik Mandarynka Eko, 1l

Płyn do mycia naczyń rumianek z nagietkiem marki Ecover.

Składniki : 5-15%: Niejonowe czynniki powierzchniowo czynne, anionowe czynniki powierzchniowo czynne, <5%: aromat (limonen), inne: woda, alkohol, chlorek sodu, cytrynian sodu, kwasek cytrynowy, ekstrakt z nagietka, ekstrakt z rumianku, serwatka.

Płyn do mycia naczyń aloesowo-cytrynowy marki Ecover szybko i skutecznie usuwa tłuszcz i inne trudne zanieczyszczenia. Dzięki zawartości wyciągu z aloesu płyn do naczyń Ecover pielęgnuje skórę i jest doskonały nawet dla osób o bardzo wrażliwej skórze.

Płyn do mycia naczyń rumienek z nagietkiem marki Ecover posiada przyjemny rumiankowy zapach.

Płyn do naczyń Ecover nie zawiera składników petrochemicznych i nie pozostawia pozostałości chemikaliów na zmywanych naczyniach.


Płyn do mycia naczyń aloesowo-cytrynowyy Ecover wytworzony jest ze składników roślinnych i mineralnych, jest biodegradowalny i nadaje się do szamb ekologicznych. Nie był testowany na zwierzętach.

Sposób użycia: jedno naciśnięcie butelki wystarczy na umycie całego zlewu brudnych naczyń. Płyn Ecover nie wytwarza nadmiernej ilości piany.

Opakowanie po płynie Ecover jest przyjazne dla środowiska i podlega recyklingowi.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Ze względu na fakt, że oferujemy ekologiczne produkty chemiczne możliwie jak najtaniej, nie możemy udzielać na te produkty dodatkowych rabatów - w związku z tym eko-drogeria nie podlega ofercie 5% rabatu na pierwsze zakupy ani rabatom dla stałych Klientów. Liczymy na Państwa zrozumienie, biorąc pod uwagę atrakcyjność naszych cen.