Płyn do Prania Lawendowy Bio 2 L

  • 52,76 zł
  • szt.
  • RABATY + PROMOCJE
    TYLKO W NEWSLETTERZE

    KSYLITOL

    dowiedz się dlaczego go musisz zacząć używać

Ekologiczny płyn do prania lawendowy marki Almacabio

Skład: emulgator siarczanu sodu, kokoat glycerolu PEG-7, emulgator-7, kokoat potasu, emulgator siarczanu sodu, iminodibursztynian sodu, etanol, poliaspartat sodu, gliceryna, cytrynian sodu, guma ksantanowa, parfum, kwas mlekowy, octan sodowy hydroksymetyloaminy, etydronian sodu, salicylan benzylu, kumaryna, limonen, linalool, amylaza, cellulaza.  

*produkt ekologiczny, objęty certyfikatem kontroli BIO C.E.Q.

Ekologiczny płyn do prania lawendowy to płyn do prania ręcznego oraz w pralce. Nie zawiera fosforanów, fosforu, enzymów oraz składników pochodzenia zwierzęcego.

Ekologiczny płyn do prania lawendowy jest idealny do prania odzieży i bielizny, świetnie usuwa plamy i brud, eliminuje przykre zapachy, pozostawiając przyjemny lawendowy zapach. 

Ekologiczny płyn do prania lawendowy pomaga zapobiegać powstawaniu kamienia i osadów oraz ochrania metalowe części pralki.

Płyn do prania lawendowy marki Almacabio  jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie 2L wystarcza na około 44 prania. 

Płyn do prania lawendowy marki Almacabio  posiada oznaczenie VEGAN, gdyż nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Jest bezzapachowy. Produkt nie testowany na zwierzętach. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie

Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Ze względu na fakt, że oferujemy ekologiczne produkty chemiczne możliwie jak najtaniej, nie możemy udzielać na te produkty dodatkowych rabatów - w związku z tym eko-drogeria nie podlega ofercie 5% rabatu na pierwsze zakupy ani rabatom dla stałych Klientów. Liczymy na Państwa zrozumienie, biorąc pod uwagę atrakcyjność naszych cen.