Płyn do Sanitariatów Eco 500ml

Ekologiczny płyn do czyszczenia łazienek ze spryskiwaczem marki Klar.

 
Skład (INCI): Aqua, Citric Acid, Lactic Acid, Capryl Glucoside, Fettalkoholsufact C12-14 Natriumsalz, Benzyl Alcohol, Xantan Gum
Certyfikat ekologiczny Ecogarantie 1202461.
 
Płyn do czyszczenia łazienek Bio marki Klar doskonale czyści wszystkie powierzchnie sanitarne, takie jak: umywalki, krany czy kafelki. Nie pozostawia smug.
 
Ekologiczny płyn do sanitariatów Klar jest mocno skoncentrowany, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Dodatkowo posiada praktyczny spryskiwacz, znacznie ułatwiający dozowanie preparatu. 
 
Ekologiczny płyn do czyszczenia łazienek Klar bardzo dobrze usuwa kamień ze wszystkich powierzchni sanitarnych.
 
Sposób użycia: Przed spryskaniem należy czyszczoną powierzchnię zwilżyć wodą. Następnie spryskujemy i czekamy 1-3 minut (zależnie od stopnia zabrudzenia). Na koniec czyszczoną powierzchnię należy dokładnie spłukać wodą.
 
Płynu do sanitariatów Klar nie należy stosować na marmur, lastryko i emalię.
 
Płyn do czyszczenia łazienek Bio Klar posiada oznaczenie VEGAN, gdyż nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Jest odpowiedni dla wrażliwej skóry (Sensitive). Jest bezzapachowy. Produkt nie testowany na zwierzętach. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie.
 
Ze względu na fakt, że oferujemy ekologiczne produkty chemiczne możliwie jak najtaniej, nie możemy udzielać na te produkty dodatkowych rabatów - w związku z tym eko-drogeria nie podlega ofercie 5% rabatu na pierwsze zakupy ani rabatom dla stałych Klientów. Liczymy na Państwa zrozumienie, biorąc pod uwagę atrakcyjność naszych cen.