Płyn do Szyb Eco 500ml

Ekologiczny płyn do mycia szyb i luster marki Klar.

 
Skład (INCI): Aqua, Alcohol, Lauryl Glucoside.
Certyfikat ekologiczny Ecogarantie 1202461
 
Płyn do mycia szyb Klar Bio doskonale nadaje się do czyszczenia wszystkich powierzchni szklanych. Doskonale myje lustra, okna, a także wodoodporne powierzchnie z tworzyw sztucznych (syntetyczne). Płyn Klar do szyb i luster Bio nie pozostawia smug.
 
Ekologiczny płyn do mycia szyb i luster marki Klar posiada praktyczny spryskiwacz, ułatwiający dozowanie produktu.
 
Płynu do mycia szyb i luster Bio Klar można również użyć do usuwania plam z tapicerek, mebli, dywanów i poduszek. Zaleca się najpierw przeprowadzić próbę na niewidocznym miejscu odplamianej tkaniny. Przy odplamianiu po wykonaniu próby należy nanieść płyn na plamę, chwilę odczekać i następnie delikatnie przetrzeć odplamiona powierzchnię sucha szmatką. Poczekać przed użytkowaniem do wyschnięcia.
 
Sposób użycia płynu do mycia szyb i luster Klar: spryskać powierzchnię, a następnie wytrzeć niestrzępiącą się szmatką. Przy bardzo zabrudzonych powierzchniach należy najpierw zmoczyć powierzchnię wodą, a następnie spryskać płynem do szyb i luster Bio marki Klar, po czym wytrzeć do sucha niestrzępiącą się szmatką.
 
Płyn do mycia szyb i luster Bio Klar posiada oznaczenie VEGAN, gdyż nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Jest odpowiedni dla wrażliwej skóry (Sensitive). Jest bezzapachowy. Produkt nie testowany na zwierzętach. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie.
 
Ze względu na fakt, że oferujemy ekologiczne produkty chemiczne możliwie jak najtaniej, nie możemy udzielać na te produkty dodatkowych rabatów - w związku z tym eko-drogeria nie podlega ofercie 5% rabatu na pierwsze zakupy ani rabatom dla stałych Klientów. Liczymy na Państwa zrozumienie, biorąc pod uwagę atrakcyjność naszych cen.