Płyn do Zmywania Cytryna i Aloes 450ml

 • 10,93 zł

  dostepność: Wysyłka w ciągu 1-3 dni

 • szt.
 • Dostawa darmo i pół darmo!
  Promocja w koszyku!
   
     
  Zamów przez tel: 887 034 634
  w godz. 8.00-15.00

   

   Chcesz rabat na zakupy? - kliknij!

Płyn do mycia naczyń aloesowo-cytrynowy marki Ecover.

 
Skład: >30% woda, 5-15%: anionowe środki powierzchniowo-czynne, mniej niż 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (limonene, cytral), środek konsewrwujący (2-bromo-2-nitropropano-1,3-diol), wyciąg z aloesu zwyczajnego, chlorek sodu, kwas cytrynowy, białko pszeniczne.
 
Płyn do mycia naczyń aloesowo-cytrynowy marki Ecover szybko i skutecznie usuwa tłuszcz i inne trudne zanieczyszczenia. Dzięki zawartości wyciągu z aloesu płyn do naczyń Ecover pielęgnuje skórę i jest doskonały nawet dla osób o bardzo wrażliwej skórze.
 
Płyn do mycia naczyń aloesowo-cytrynowy marki Ecover posiada przyjemny cytrynowy zapach.
 
Płyn do naczyń Ecover nie zawiera składników petrochemicznych i nie pozostawia pozostałości chemikaliów na zmywanych naczyniach.
 
Płyn do mycia naczyń aloesowo-cytrynowy Ecover wytworzony jest ze składników roślinnych i mineralnych, jest biodegradowalny i nadaje się do szamb ekologicznych. Nie był testowany na zwierzętach.
 
Sposób użycia: jedno naciśnięcie butelki wystarczy na umycie całego zlewu brudnych naczyń. Płyn Ecover nie wytwarza nadmiernej ilości piany.
 
Opakowanie po płynie Ecover jest przyjazne dla środowiska i podlega recyklingowi.
 
Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
 
Ze względu na fakt, że oferujemy ekologiczne produkty chemiczne możliwie jak najtaniej, nie możemy udzielać na te produkty dodatkowych rabatów - w związku z tym eko-drogeria nie podlega ofercie 5% rabatu na pierwsze zakupy ani rabatom dla stałych Klientów. Liczymy na Państwa zrozumienie, biorąc pod uwagę atrakcyjność naszych cen.