Płyn do Zmywania Rumianek i Nagietek, 950ml

  • 20,22 zł

    dostepność: Wysyłka w ciągu 1-3 dni

  • szt.

Płyn do mycia naczyń rumianek z nagietkiem marki Ecover.

 
Składniki : 5-15%: Niejonowe czynniki powierzchniowo czynne, anionowe czynniki powierzchniowo czynne, <5%: aromat (limonen), inne: woda, alkohol, chlorek sodu, cytrynian sodu, kwasek cytrynowy, ekstrakt z nagietka, ekstrakt z rumianku, serwatka.
 
Płyn do mycia naczyń aloesowo-cytrynowy marki Ecover szybko i skutecznie usuwa tłuszcz i inne trudne zanieczyszczenia. Dzięki zawartości wyciągu z aloesu płyn do naczyń Ecover pielęgnuje skórę i jest doskonały nawet dla osób o bardzo wrażliwej skórze.
 
Płyn do mycia naczyń rumienek z nagietkiem marki Ecover posiada przyjemny rumiankowy zapach.
 
Płyn do naczyń Ecover nie zawiera składników petrochemicznych i nie pozostawia pozostałości chemikaliów na zmywanych naczyniach.
 

Płyn do mycia naczyń aloesowo-cytrynowyy Ecover wytworzony jest ze składników roślinnych i mineralnych, jest biodegradowalny i nadaje się do szamb ekologicznych. Nie był testowany na zwierzętach.
 
Sposób użycia: jedno naciśnięcie butelki wystarczy na umycie całego zlewu brudnych naczyń. Płyn Ecover nie wytwarza nadmiernej ilości piany.
 
Opakowanie po płynie Ecover jest przyjazne dla środowiska i podlega recyklingowi.
 
Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
 
Ze względu na fakt, że oferujemy ekologiczne produkty chemiczne możliwie jak najtaniej, nie możemy udzielać na te produkty dodatkowych rabatów - w związku z tym eko-drogeria nie podlega ofercie 5% rabatu na pierwsze zakupy ani rabatom dla stałych Klientów. Liczymy na Państwa zrozumienie, biorąc pod uwagę atrakcyjność naszych cen.