Podkładka Higieniczna do WC - Toiletka, 5 szt

 • 1,73 zł

  dostepność: Wysyłka w ciągu 24h

 • szt.
 • Dostawa darmo i pół darmo!
  Promocja w koszyku!
   
     
  Zamów przez tel: 887 034 634
  w godz. 8.00-15.00

   

   Chcesz rabat na zakupy? - kliknij!

Jednorazowa podkładka higieniczna do toalety - Toiletka; producent: Portica


Kiedy jesteś poza domem i musisz skorzystać z toalety publicznej nie zawsze jest to lekkie, łatwe i przyjemne. A jeżeli z WC musi skorzystać Twoje dziecko lub osoba niepełnosprawna pozostająca pod Twoją opieką, taka konieczność może zepsuć nawet najprzyjemniejszy spacer.
 
Na szczęście mamy idealne i proste rozwiązanie dla każdego w sytuacji, kiedy musimy mieć kontakt z publicznym WC. Jest nim jednorazowa podkładka higieniczna Toiletka - wystarczy, że rozłożysz ją na desce klozetowej w dowolnym szalecie i bezpieczna ulga gwarantowana.
 
 • Toiletka wykonana jest z cienkiej biodegradowalnej bibułki, która nie zatyka rur kanalizacyjnych i spłukiwana jest samoczynnie przy spuszczaniu wody - po rozłożeniu na desce klozetowej nie musisz jej więcej dotykać. 
 • Używanie Toiletki Portica nie tylko ułatwia życie Twoje i Twojego dziecka, zapewnia również bezpieczeństwo higieniczne i wygodę w każdej toalecie: na basenie, w kinie, w restauracji, dobrze jest również wyposażyć dziecko w taką podkładkę do szkoły, bo nawet w toalecie na oko wyglądającej na czystą są niestety bakterie, pierwotniaki i grzyby, z którymi lepiej się nie kontaktować.
 • Toiletka jest niezbędna szczególnie w sytuacjach wyjazdowych, potrzebna na wakacjach, w pociągu, na lotnisku, ale też nawet podczas konieczności skorzystania z popularnego "toi toi'a". Jest konieczna w sytuacji, gdy ktoś z naszych bliskich musi być przez jakiś czas w szpitalu, wyjeżdża w delegację lub w inne nieprzewidziane miejsca.
 
Toiletka - podkładka do higienicznego korzystania z toalety - jest jak chusteczki higieniczne - należy ją mieć zawsze przy sobie; niewielki pakiecik bez problemu zmieści się w torebce, kieszeni czy w plecaku :)
 
Jak używać toaletową podkładkę higieniczną
 • Toiletkę należy rozłożyć na desce sedesu nadrywając uprzednio jej środkową część (rodzaj „języka”) i wpuszczając go w głąb muszli

 

Każda toaletowa podkładka higieniczna przeznaczona jest do jednorazowego użytku.

Posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej  Państwowego Zakładu Higieny.