Proszek do Prania Kolor Eco 1,375 Kg

  • 44,84 zł
  • szt.

Ekologiczny proszek do prania kolorowego, marki Klar.

 
Skład: Zeolithe,Sodium Carbonate, Sodium Citrate, Sodium Bicarbonate, Sodiumpalmate, Sodiumcocoate, Potassium Cocoate, Sodium Silicate, Dinatriumsilikate, Sodium C12-18 Alkyl Sulfate, Lauryl Polyglucose, Rice Starch, Sodium Polyaspartat.
Certyfikat ekologiczny Ecogarantie 1202461
 
Proszek do prania kolorowego Bio marki Klar nadaje się do prania wszystkich rodzajów tkanin w temperaturach 30-60 stopni Celsjusza w każdym stopniu twardości wody. Proszek Klar najlepiej nadaje się do prania kolorowego, ale można w nim prać również białe tkaniny. W przypadku białego prania zaleca się dodanie do prania środka wybielającego. W przypadku bardzo trudnych plam z kakao, krwi czy atramentu, dobrze jest użyć odplamiacza.
 
Pranie ubrań w bezzapachowym, ekologicznym proszku do prania kolorowego Klar jest szczególnie wskazane dla alergików oraz osób z wrażliwą skórą.
 
Proszek Bio do prania kolorowego marki Klar jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie 1,375kg wystarcza na około 22 prania.
 
Proszek Bio do prania tkanin kolorowych Klar posiada oznaczenie VEGAN, gdyż nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Jest odpowiedni dla wrażliwej skóry (Sensitive). Jest bezzapachowy. Produkt nie testowany na zwierzętach. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie.
 
Ze względu na fakt, że oferujemy ekologiczne produkty chemiczne możliwie jak najtaniej, nie możemy udzielać na te produkty dodatkowych rabatów - w związku z tym eko-drogeria nie podlega ofercie 5% rabatu na pierwsze zakupy ani rabatom dla stałych Klientów. Liczymy na Państwa zrozumienie, biorąc pod uwagę atrakcyjność naszych cen.