Proszek do Prania Tkanin Kolorowych 1,2 kg

  • 43,10 zł
  • szt.

Proszek do prania tkanin kolorowych marki Ecover


Skład: 
15-30% (anionowe środki powierzchniowo czynne, zeolit), 5-15% (niejonowe środki powierzchniowo czynne, krzemian sodu, węglan sodowy, wodorowęglan sodowy, polipeptyd), <5%>
 
Proszek do prania kolorowych tkanin marki Ecover, jak nazwa wskazuje do prania tkanin o trwałych kolorach. Aktywnie usuwa plamy, tłuszcz czy inne organiczne nieczystości. Proszek do prania pozostawia świeży przyjemny zapach. Zapobiega osiadaniu wapnia i pomaga w ochronie metalowych części pralki. Można użyć go do prania ręcznego, jak i do prania w pralce.
 
Proszek do prania tkanin lorowych marki Ecover jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie 1,2 kg wystarcza na około 16 prań.
 
Proszek do prania kolor marki Ecover nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Jest biodegradowalny. Produkt nie testowany na zwierzętach. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie.
 
Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W razie kontaktu preparatu z oczami lub skórą, niezwłocznie przemyć dużą ilością wody oraz skonsultować się z lekarzem. Nie połykać. W razie połknięcia, nie powodować wymiotów oraz niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, pokazać pojemnik oraz etykietę produktu.
 
Opakowanie po płynie Ecover jest przyjazne dla środowiska i podlega recyklingowi.
 
Ze względu na fakt, że oferujemy ekologiczne produkty chemiczne możliwie jak najtaniej, nie możemy udzielać na te produkty dodatkowych rabatów - w związku z tym eko-drogeria nie podlega ofercie 5% rabatu na pierwsze zakupy ani rabatom dla stałych Klientów. Liczymy na Państwa zrozumienie, biorąc pod uwagę atrakcyjność naszych cen.