Proszek do Prania Uniwersalny Bio, 5,25 kg

 • 112,85 zł
 • szt.
 •  

   

  RABATY + PROMOCJE
  TYLKO W NEWSLETTERZE

  KSYLITOL

  Dowiedz się dlaczego go musisz zacząć używać

Ekologiczny, uniwersalny proszek do prania marki Almacabio

 
Skład: chlorek sodu, siarczan sodu, silikat sodu, emulgator siarczanu sodu, iminodibursztynian sodu, emulgator-7, silikon, poliaspartat sodu, cytrynian sodu, sodek karboksymetylocelulozy, kokoat sodu, etydronian sodu, parfum, amylaza, cellilaza.

 *produkt, objęty certyfikatem kontroli ICEA 013VEG-030

Ekologiczny proszek do prania marki Almacabio doskonale nadaje się do prania bielizny i odzieży zarówno białej, jak i kolorowej. Bardzo dobrze usuwa tłuszcz, plamy oraz inne organiczne nieczystości.

Uniwersalny proszek do prania Bio Almacabio nadaje wypranym tkaninom przyjemny zapach.

Ekologiczny, uniwersalny proszek do prania Almacabio zapobiega osiadaniu wapnia i pomaga chronić metalowe części pralki.

Proszek do prania uniwersalny Almacabio jest skoncentrowany i bardzo wydajny. Jedno opakowanie wystarcza na około 69 prań.

Ekologiczny, uniwersalny proszek do prania marki Almacabio posiada oznaczenie VEGAN, ponieważ nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Jest bezzapachowy. Proszek Almacabio nie był testowany na zwierzętach. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie.

Proszek do prania Bio marki Almacabio nie zawiera: fosforanów, środków konserwujących, składników pochodzenia zwierzęcego. 
Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W razie kontaktu preparatu z oczami lub skórą, niezwłocznie przemyć dużą ilością wody oraz skonsultować się z lekarzem. Nie połykać. W razie połknięcia, nie powodować wymiotów oraz niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, pokazać pojemnik oraz etykietę produktu.
 
Ze względu na fakt, że oferujemy ekologiczne produkty chemiczne możliwie jak najtaniej, nie możemy udzielać na te produkty dodatkowych rabatów - w związku z tym eko-drogeria nie podlega ofercie 5% rabatu na pierwsze zakupy ani rabatom dla stałych Klientów. Liczymy na Państwa zrozumienie, biorąc pod uwagę atrakcyjność naszych cen.