Skrobia Kukurydziana Spożywcza Bio 250g

 • 9,96 zł

  dostepność: Wysyłka w ciągu 24h

 • szt.
 • Dostawa darmo i pół darmo!
  Promocja w koszyku!
   
     
  Zamów przez tel: 887 034 634
  w godz. 8.00-15.00

   

   Chcesz rabat na zakupy? - kliknij!


BEZGLUTENOWE

BEZ DOD. CUKRU

BEZ LAKTOZY

BEZ ORZECHÓW

BEZ SOI

BEZ KONSERWANTÓW

WEGETARIAŃSKIE

BEZ DOD. SOLI

Skrobia kukurydziana bezglutenowa bio marki BioVegan.

Skrobia kukurydziana (zwana także maizena) pozyskiwana jest z białych pręcików kukurydzy, w odróżnieniu od mąki kukurydzianej, która jest zmieloną kukurydzą.

Skrobia kukurydziana polecana jest zwłaszcza mamom dzieci będących na diecie bezglutenowej. Dzięki silnie wiążącym właściwościom skrobi kukurydzianej można przygotowac dla swojej pociechy bardzo wiele smacznych dań, ponieważ skrobia kukurydziana marki BioVegan jest bardzo uniwersalna. Idealna do sosów, zup, kremów, budyniu, tortów, wafli oraz kluseczków.

Skrobia kukurydziana marki BioVegan wytworzona jest bez użycia chemii i spełnia kryteria czystego ekologicznie produktu.

Marka BioVegan

W latach 70 Kathe Henneke, kucharka oraz specjalistka  żywieniowa założyła szkołę gotowania pełnowartościowego. Następnie 20 lat temu, wraz z mężem przemieniła swoją dotychczasową działalność i stworzyła firmę Bio Vegan. Wszystkie receptury użyte do przygotowania produktów marki BioVegan zostały opracowane przez Nią. Firma ta cieszy się dobrej jakości produktami Bio.