Środek Nabłyszczający do Zmywarek Eco 500ml

Ekologiczny środek nabłyszczający do zmywarek marki Klar.

 
Skład (INCI): Aqua, Citric Acid, Lactic Acid, Capryl Glucoside, Alcohol Denat.
 
Środek nabłyszczający do zmywarek Klar Bio nadaje się do wszystkich zmywarek wykorzystywanych w gospodarstwach domowych. 
 
Dzięki zawartości kwasu cytrynowego i mlekowego oraz alkoholi chroni przed osadzaniem się wapnia, przyczynia się do rozkładu zanieczyszczeń oraz do biodegradacji polisacharydów.
 
Naczynia umyte przy użyciu ekologicznego środka nabłyszczającego Klar są lśniące i pozbawione smug.
 
Dozowanie: według zaleceń producenta zmywarki uwzględniając stopień twardości wody. W przypadku uporczywych plam na szkle można dozować nieco więcej, natomiast w przypadku powstawania niebieskich smug trochę mniej.
 
Najlepsze efekty zmywania osiągniemy łącząc ekologiczny środek nabłyszczający do zmywarek marki Klar z ekologicznymi tabletkami do zmywarek Klar oraz z ekologiczną solą do zmywarek Klar.
 
Ekologiczny środek nabłyszczjący do zmywarek Klar posiada oznaczenie VEGAN, gdyż nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Jest odpowiedni dla wrażliwej skóry (Sensitive). Jest bezzapachowy. Produkt nie testowany na zwierzętach. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie.
 
Ze względu na fakt, że oferujemy ekologiczne produkty chemiczne możliwie jak najtaniej, nie możemy udzielać na te produkty dodatkowych rabatów - w związku z tym eko-drogeria nie podlega ofercie 5% rabatu na pierwsze zakupy ani rabatom dla stałych Klientów. Liczymy na Państwa zrozumienie, biorąc pod uwagę atrakcyjność naszych cen.