Wafle Ryżowe z Quinoa Bez Soli 100g Bio

 • 6,98 zł

  dostepność: Wysyłka w ciągu 24h

 • szt.
 • Dostawa darmo i pół darmo!
  Promocja w koszyku!
   
     
  Zamów przez tel: 887 034 634
  w godz. 8.00-15.00

   

   Chcesz rabat na zakupy? - kliknij!


BEZGLUTENOWE

BEZ DOD. CUKRU

BEZ LAKTOZY

BEZ ORZECHÓW

BEZ SOI

BEZ KONSERWANTÓW

WEGETARIAŃSKIE

BEZ DOD. SOLI
Wafle ryżowe z quinoa bez soli - ekologiczne, marki Byodo.
 
Skład: dmuchany ryż pełnoziarnisty * (88%), quinoa * (12%)
* składnik ekologiczny
 
Ekologiczne wafle z quinoa marki Byodo wytwarzane są wyłącznie z pełnoziarnistego ekologicznego ryżu z dodatkiem ekologicznego quinoa. Nie zawierają dodatku soli ani cukru. 
 
Wafle ryżowe Bio z ziarnem quinoa są pyszną i dietetyczna przekąską. Mogą stanowić substytut konwencjonalnego chleba czy słodkich przekąsek.
 
Ekologiczne wafle ryżowe z quinoa bez soli marki Byodo są polecane dla dzieci, alergików, mam w ciąży i karmiących i dla wszystkich osób, które lubią zdrowo się odżywiać.
 
Ważną zaletą wafli Byodo jest to, że są one bezglutenowe, co potwierdza symbol skreślonego kłosa umieszczony na opakowaniu. Wafle Byodo mogą być spożywane przez osoby nie tolerujące glutenu.
 
Ekologiczny ryż występujący w waflach Byodo jest źródłem witaminy B, fosforu, żelaza, potasu i magnezu, który zwiększa odporność na stres.

Ekologiczne quinoa jest bogatym źródłem białka i aminokwasów. Zawiera też dużo wapnia - więcej niż mleko. Quinoa Bio występująca w waflach Byodo zawiera także dużo witamin, minerałów i pierwiastków śladowych.

Wartość odżywcza w 100g:
Wartość energetyczna: 391 kcal (1655 kJ)
Białko 8,6g
Węglowodany 81,7g
Tłuszcze 2,5g
Sód 0,01g