Czas dostawy

Doskonale rozumiemy to, że chcą Państwo mieć swoje zamówienie jak najszybciej dostarczone

czas dostawy misiontek.pl

Dlatego niezwłocznie po zarejestrowaniu zamówienia w systemie bierzemy się do pracy i robimy wszystko, aby Państwa przesyłka była szybko gotowa do wysyłki.

Współpracujemy z pięcioma hurtowniami i kilkoma mniejszymi dostawcami naszych produktów, ponieważ naszym celem jest udostępnienie Państwu jak najszerszego asortymentu produktów bio, eko i bezglutenowych oraz tradycyjnych powstających na bazie rolnictwa zrównoważonego. Staramy się skoordynować dostawy jak najsprawniej, prosimy jednak o świadomość, że skompletowanie różnorodnego zamówienia z kilku źródeł może zabrać kilka dni.

W razie problemów z dostępnością - a w branży ekologicznej się to zdarza, bo np. naturalne uprawy jakiegoś zboża są słabsze w danym roku albo dany gatunek ryb ma akurat okres ochronny i nie łowi się go - kontaktujemy się z Klientem i proponujemy rozwiązanie tej sytuacji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne - przecież dla Państwa pracujemy. :) 

Cieszymy się z pozytywnych opinii, jakie dostajemy od Państwa i dziękujemy za poświęcenie chwili na komentarz naszej pracy - to dodaje skrzydeł!  

Pani Monika (woj wielkopolskie): Wszystkim gorąco polecam - towar całkowicie zgodny z opisem, a dostawa szybka. Poza tym niezwykle miły kontakt i bardzo profesjonalne podejście do klienta. Chętnie skorzystam ponownie z oferty tego sklepu,

Pan Maciej (woj. mazowieckie): Jestem bardzo zadowolony z moich pierwszych zakupów w Misiontek.pl i będę tutaj wracał. Błyskawiczna dostawa również miło mnie zaskoczyła :)

Pani Anna (woj. dolnośląskie): Jestem bardzo zadowolona z kontaktu ze sklepem, czas dostawy również był bardzo szybki, a produkty nie tylko zdrowe, ale i pyszne! POLECAM!

Pan Grzegorz (woj. mazowieckie): Jestem bardzo zadowolony z zakupów w sklepie. Dostawa błyskawiczna, produkty wyśmienite jakościowo i smakowo. Polecam.

Pani z_z (wpis na forum internetowym): (...) Swoją drogą - robię zakupy w tym sklepie internetowym i póki co, nigdzie nie spotkałam się z lepszym zaopatrzeniem i lepszą obsługą klienta! Pani była ze mną w ciągłym kontakcie e-mailowym, odpowiadała na każde pytanie, przeszukiwała dla mnie magazyny, wysyłała propozycję oferty, która była dopiero projektowana do sklepu. A produkty są najwyższej jakości (tylko tam dostałam "masło" orzechowe, w skład którego wchodzi tylko 100% przecieru z orzechów - żadnych tłuszczy, cukrów, konserwantów czy innych dodatków; tylko tam dostałam też makaron bezjajeczny z mąki orkiszowej).

Opinie pochodzą z autentycznych recenzji zamówień - każdy Klient w jakiś czas po otrzymaniu paczki od nas dostaje e-mail z prośbą o recenzję produktów, które kupił oraz opinię dotyczącą jakości obsługi. Dziękujemy za Państwa opinie, wszystkie są dla nas bardzo cenne. 

 

Zapraszamy na zakupy!