Poleć nas przyjaciołom i rodzinie

Miło nam bardzo, że otrzymujemy od Państwa praktycznie same pozytywne recenzje zrealizowanych zamówień. Chwalą nas Państwo za asortyment, wysoką jakość, za sprawną i kontaktową obsługę, za pomoc w znajdowaniu produktów do diety :) 
Wnioskując, że w zdecydowanej większości są Państwo zadowoleni z zakupów u nas, zachęcamy do polecenia naszego sklepu swoim znajomym, rodzinie i przyjaciołom. Na pewno w Państwa otoczeniu są osoby, które dbają o jakość tego, co jedzą (albo powinny zadbać ;-)), osoby z alergiami, na diecie bezglutenowej czy innej "bez". 
Klienci, którzy z Państwa polecenia zrobią pierwsze zakupy na www.misiontek.pl i wpiszą w komentarzu, od kogo dowiedzieli się o naszym sklepie, otrzymają od nas upominek do swojego zamówienia - a Państwo w ramach podziękowania - kod rabatowy na kolejne zakupy u nas! 
Zachęcamy do przesłania wybranym znajomym, rodzinie i przyjaciołom e-maila o nas. 
Dla Państwa wygody udostępniamy kilka przykładowych treści e-maila do bliskiej osoby - wystarczy skopiować, wpisać imiona i wysyłać :) 
 
 
 
Cześć ......
Pomyślałam, że może przyda Ci się namiar na fajny sklep internetowy z dobrą, selekcjonowaną żywnością - ja tam kupuję już od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Zajrzyj na www.misiontek.pl - mają sporo promocji, ciekawe produkty, które czasami trudno znaleźć gdzie indziej, zwracają uwagę na składniki i nie mają w ofercie "chemicznej żywności". 
Dla stałych klientów jest rosnący rabat i to jest super, a poza tym zazwyczaj przed weekendem wysyłają newsletter z promocjami i można coś upolować.
Gdybyś coś sobie upatrzyła, wpisz w komentarzu do zamówienia, że namiary masz ode mnie - teraz jest taka promocja, że jak się poleci sklep bliskiej osobie, to obie coś dostaniemy w gratisie :) 
Pozdrawiam!
 
Witaj ....
Pomyślałam, że ze względu na alergię, możesz być zainteresowana sklepem, który ma duży wybór żywności bez alergenów, ekologicznej, wysokiej jakości produktów. Zerknij na www.misiontek.pl Ja tam kupuję od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Gdyby Ci się spodobał ten sklep i coś byś chciała zamówić, to podaj w komentarzu, że wiesz ode mnie - to obie dostaniemy coś w gratisie :) 
Pa!
 
Cześć ....
Pomyśleliśmy, że możecie być zainteresowani tym sklepem - www.misiontek.pl - mają duży wybór sprawdzonej żywności, wszystko bez chemii, dużo ekologicznych, dobre ceny i rabaty dla stałych klientów. My tam kupujemy już jakiś czas i jesteśmy zadowoleni. Gdyby i Wam się spodobało, przy zamówieniu wpiszcie w komentarz, że wiecie od nas o tym sklepie - wtedy i Wy i my dostaniemy coś w gratisie. 
Pozdrawiamy!