Zgniatarka do Butelek i Puszek - Wygoda i Ekologia

  • 39,97 zł

    dostepność: Wysyłka w ciągu 1-3 dni

  • szt.

Zgniatarka do Butelek i Puszek - Wygoda i Ekologia

Urządzenie zgniatarka do butelek i puszek pozwala zachować porządek w naszym domu. Dzięki tej małej zgniatarce do naszego śmietnika zamiast 10 szt butelek, zmieści się aż 50 szt, a zamiast 20 puszek zmieści się 100 puszek. 

Zgniatarka, rozwiązuje problem ciągłego wyrzucania śmieci, dodatkowo oszczędza się na workach a przede wszystkim zgniatarka to wygoda i ekologia. 

Dzięki zgniatarce do butelek i puszek, zmniejsza się objętość wyrzucanych odpadów, przez co firmy odbierające śmieci zużywają mniej paliwa a tym samym mniej zanieczyszczają nasze środowisko.

Kolejna zaletą zgniatarki do butelek i puszek jest jej waga i kształt. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowego plastiku zgniatarka jest lekka i wytrzymała. Dzięki temu możemy ją zabrać  ze sobą gdziekolwiek lub gdy nie jest potrzebna, schować do szafki.

Czy zgniatarka zgniata butelki o różnej wielkości ? 

Zgniatarka zgniata plastikowe butelki od 0,3 do 2,5 litra oraz miażdży aluminiowe puszki. Zatrzask przytrzymuje zgniecioną butelkę i umożliwia jej zakręcenie bez konieczności dociskania zgniatarki. Krążek umożliwia zgniatanie na różnych poziomach. Specjalny pierścień przytrzymuje puszkę przed wyślizgiwaniem się na boki.

Dlaczego zgniatarka znalazła się w kategorii "Potrzebne w każdym domu"?

Ponieważ wykonanie zaledwie kilku kroków pozwala na zmniejszenie każdego rozmiaru butelek oraz puszek. Nie zajmuje to dużo czasu, za to korzyści są naprawdę wielkie. Kupując zgniatarkę Meliconi dbamy o swój czas, pieniądze, lecz także o otaczające Nas środowisko!